• header.jpg

Сообщаем, что II этап репетиционного тестирования по учебным предметам за курс общего среднего образования с предоставлением решения заданий теста для выполнения работы над ошибками будет проходить на базе Государственного учреждения образования «Средняя школа №2 г.Глубокое» по следующему графику:
25.01.2020 - белорусский, русский языки;
01.02.2020 - математика, биология;
02.02.2020 - иностранный язык (английский, немецкий, французский), физика, география, химия, история Беларуси, всемирная история, обществоведение.
Начало репетиционного тестирования в 10.00. Учащиеся являются в пункт проведения РТ не позднее 9.45.
Оплату участия в РТ необходимо произвести до 20.01.2020, т.к. в этот день завершается работа единой системы регистрации участников репетиционного тестирования.
Просьба подать заявку на участие в тестирования до 22 января 2020 года (учащиеся включаются в письменную заявку при наличии пропуска) заместителю директора Янукович Е.И.

ЗАЦВЯРДЖАЮ
Дырэктар _____________В.Я. Шыпко

План работы
Дзяржаўнай установы адукацыі "Удзелаўская дзіцячы сад – сярэдняя школа Глыбоцкага раёна" на зімовыя канікулы 2019/2020 н.г.

Дата

Мерапрыемствы

Час

Адказныя

  1. Навучанне правілам бяспечных паводзін у час канікул                                   Адк. кл. кіраўнікі

           2.      Удзел у святочным калядаванні сумесна з касцёлам                                             Протас А.С.  

          3.      Удзел у абласной навагодняй ёлцы (26 – 27 снежня)  

          4.      Работа камп’ютарнага класа            11.00 – 14.00    аўт., чацв. –      Стахоўскі А.К.

          5.      Работа спартыўнай залы                                                                 Адк. настаўнікі - прадметнікі

       

26.12

Майстэрня калядных і навагодніх сувеніраў (гурток “Умелыя рукі”)

Гурток“Стварэнне кампъютарных гульняў у Scratch

Фотарэпартаж з месца падзей (Гурток “Асновы мастацкай фатаграфіі”)

Конкурсна – забаўляльная праграма “Сустракаем Новы год” (5 – 8 класы)

11.00 – 12.00

10.00 – 11.00

14.00 – 15.00

14.00 – 17.00

Рыхлёнак Т.Ф.

Выхавальнікі

Стахоўскі А.К.

Кушнярэвіч Г.К.

Шымко А.У.

27.12

Удзел у раённым навагоднім свяце

Ранішнік “Навагодняя казка” (1-4 класы)

Навагодні флэшмоб

Гурток “Дамісолька”

Акцыя “Цуды на Каляды”(віншаванне пастаяльцаў Удзелаўскай БСД)

Ранішнік “Навагоднія прыгоды Машы” (д\с)

Тэлеперадача “Давай пажэнімся. Або як Снягурачку выдавалі замуж” (9 - 11 класы)

Фотарэпартаж з месца падзей (Гурток “Асновы мастацкай фатаграфіі”)

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 13.00

12.00 – 13.00

14.30 – 15.30

18.00 – 21.00

Францукевіч К.А.

Піскуновіч Л.М.

Рыхлёнак Т.Ф.

Вайцюлян С.С.

Шалак А.М.

Банькоўская С.В.

Місюля Т.Э.

Русін Д.І.

Кушнярэвіч Г.К.

30.12

Пазнавальная прагулка “Чым небяспечны снег і лёд”

Спаборніцтвы па стральбе сярод вучняў 5 – 8 класаў

Секцыя “Футбол”

Работа спартыўнай залы

11.00 – 12.00

10.00 – 11.00

11.00– 12.30

13.00 – 15.00

Сабыніч Н.В.

Лаўрыновіч А.А.

Наст.-прадметнікі

31.12

Гурток “Юны інспектар дарожнага руху”

Калядныя сустрэчы гурткоўцаў “Легенды і паданні азёрнага краю”

Секцыя лёгкай атлетыкі

Работа спартыўнай залы

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

11.00 – 12.30

13.00 – 15.00

Гвоздзікава Н.І.

Хайноўскі С.А.

Сцефановіч Я.В.

Наст.-прадметнікі

03.01

Гурток “Юны інспектар дарожнага руху”

Танцавальная  праграма“Навагоднія рытмы”

Алімпіяда “Сябрую з фінансамі”

Секцыя “Футбол”

Работа спартыўнай залы

10.00 – 11.00

10.00 – 11.00

11.00 -12.00

11.00 – 12.30

13.00 – 15.00

Гвоздзікава Н.І.

Вайцюлян С.С.

Русіна Г.С.

Лаўрыновіч А.А.

Наст.-прадметнікі

04.01

“Юны інспектар дарожнага руху”

Спаборніцтвы па стральбе сярод вучняў 9 – 11 класаў

Секцыя “Футбол”

Работа спартыўнай залы

10.00- 11.00

11.00 – 12.00

12.00 – 13.30

13.30 – 15.00

Гвоздзікава Н.І.

Лаўрыновіч А.А.

Лаўрыновіч А.А.

Наст.-прадметнікі

08.01

1. Віктарына “Ведаем правілы дарожнага руху” (гурток “Юны інспектар дарожнага руху”)

Секцыя лёгкай атлетыкі

Секцыя “Футбол”

Работа спартыўнай залы

10.00 – 11.00

10.00–11.30

12.00 – 13.30

13.30 – 15.00

Гвоздзікава Н.І.

Сцефановіч Я.В.

Лаўрыновіч А.А.

Наст.-прадметнікі

09.01

Агульнашкольныя спаборніцтвы “Лепшы стралок”

Гурток “Стварэнне кампъютарных гульняў у Scratch

Рухомыя гульні на свежым паветры “У пошуках Дзеда Мароза”

Секцыя лёгкай атлетыкі

Работа спартыўнай залы

10.00 – 11.00

10.00 – 11.00

11.00 – 12.00

11.30 – 13.00

13.00 – 15.00

Лаўрыновіч А.А.

Стахоўскі А.К.

Сабыніч Н.В.

Сцефановіч Я.В.

Наст.-прадметнікі

10.01

Музыкальная гасцінная “Чароўная мелодыя”

Свая гульня “З грашыма на ты”

Секцыя “Футбол”

Работа спартыўнай залы

10.00 – 11.00

10.00 – 11.00

11.00 – 12.30

12.30 – 15.00

Шалак А.М.

Русіна Г.С.

Лаўрыновіч А.А.

Наст.-прадметнікі