Весела і дружна сустрэнем Новы год!
Мары збываюцца
План работы на зімовыя канікулы
Гульня “Слабае звяно”
Экскурсія ў сельскую бібліятэку
Змяні жыццё да лепшага – пачні з сябе!
Неделя программирования "ЧАС КОДА"

orig_mceclip0.jpg

                                                 orig_mceclip0_3333.jpg                                              

orig_Bezyimyannyiy.jpg

https://patriot.rcek.by

kudapostupat

portal

ministerstvo

Glub

mir pravo

rooglub2018-09

znai.by

mchs

brsm

brpo

pravo by

Мы  оказываем информационную помощь людям в трудной жизненной ситуации

                                                                                             главная1.jpghttp://молодежь.бел/informatsiya-po-vazhnym-voprosam/uchashcheysya-i-studencheskoy-molodyezhi/molodyezh-protiv-narkotikov/

 Центры дружественные подросткам 

https://rooglub.gov.by/deyatelnost/okhrana-detstva?view=article&id=1969:tsentry-druzhestvennye-podrostkam&catid=32:tsentry-druzhestvennye-podrostkam

 

 

 

 

Дата

Мерапрыемствы

Час

Адказныя

  1. Навучанне правілам бяспечных паводзін у час канікул                              Адк. кл. кіраўнікі
  2. Генеральная ўборка класных памяшканняў                                                  Адк. кл. кіраўнікі

3.      Падрыхтоўка вучняў да раённых алімпіяд,

навукова-даследчай канферэнцыі                                               Адк. настаўнікі-прадметнікі

4.      Наведванне сямей                                                           Адк. кл. кіраўнікі, педагог сацыяльны

5.      Удзел у мерапрыемствах да Дня памяці продкаў (сумесна з касцёлам)  

6.      Работа камп’ютарнага класа                             11.00 – 13.00 аўторак - пятніца –    Русін Д.І.                                                                               

       

01.11

Акцыя “Памяць” (наведванне могілак, успамін памерлых)

Работа спартыўнай залы

10.00 – 14.00

Сумесна з законнымі прадстаўнікамі

Сцефановіч Я.В.

02.11

Акцыя “Памяць” (наведванне могілак, успамін памерлых)

Конкурс малюнкаў “Невядомая будучыня: якая яна?” (5 клас)

Квэст-гульня “Палескія рабінзоны” (5-8 класы)

Работа спартыўнай залы

10.00 – 10.45

11.00 – 11.45

10.00 – 14.00

Сумесна з законнымі прадстаўнікамі

Праўдзівая С.А.

Банькоўская С.В.

Сцефановіч Я.В.

03.11

Турыстычны паход “Сцежкамі роднага краю” (1 – 4 класы)

Дзелавая гульня “Фінансавы футбол”

Музыкальная шкатулка

Інтэлектуальная гульня “Слабае звяно” (7 – 11 класы)

Работа спартыўнай залы (лёгкая атлетыка)

10.00 – 12.00

11.00 – 12.00

09.00 – 09.45

10.00 – 11.00

10.00 – 14.00

Класныя кіраўнікі

Русіна Г.С.

Шалак А.М.

Брэхун Л.Р.

Сцефановіч Я.В.

04.11

Секцыя агульнай фізічнай падрыхтоўкі

Практычны занятак “Рэльеф мясцовасці аг Удзела”

Работа спартыўнай залы (дартс, тэніс)

Занятак з элементамі трэнінгу “Вучуся падтрымліваць зносіны” (5-7 класы)

10.00 – 11.00

10.00 – 14.00

11.00 – 14.00

10.00 – 11.00

Сцефановіч Я.В.

Хайноўскі С.А.

Сцефановіч Я.В.

Скурат М.Д.

05.11

Работа спартыўнай залы (піянербол, валейбол)

10.00 – 14.00

Сцефановіч Я.В.

06.11

Секцыя агульнай фізічнай падрыхтоўкі

Работа спартыўнай залы (рухомыя гульні)

10.00 – 11.00

11.00 – 14.00

Сцефановіч Я.В.