За безопасность вместе
ШАГ 8 красавіка
Майстар-клас у школе
План работы на канікулы
День поэзии
Тыдзень роднай мовы “Ззяе вясёлкай кожнае слова…”
Праздник удался!
В период с 12 по 28 апреля на территории района пройдут мероприятия по предупреждению пожаров и гибели людей от них в... Читать далее...
На цырымоніі ўручэння прэміі “За духоўнае адраджэнне” Прэзідэнт Рэспублікі Беларусь Аляксандр Рыхоравіч Лукашэнка... Читать далее...
Напярэдадні канікул да нас у школу завіталі народныя майстры-умельцы з Глыбоцкага Дома рамёстваў,каб паказаць свой... Читать далее...
Дзяржаўнай установы адукацыі “Удзелаўская дзіцячы сад – сярэдняя школа Глыбоцкага раёна” на вясеннія канікулы 2020/2021... Читать далее...
21 лютага ва ўсім свеце адзначаецца Дзень роднай мовы. Чалавек можа быць паліглотам і ведаць некалькі моў, але родная... Читать далее...
В году есть много замечательных праздников. Но лишь два из них ассоциируются с сильной и слабой половиной человечества... Читать далее...

Содержание материала

Расклад званкоў

0 урок             08.05 - 08.50

1 урок             09.00 - 09.45

2 урок             09.55 - 10.40

3 урок            10.50 - 11.35

4 урок            11.55 - 12.40

5 урок            12.55 - 13.40

6 урок            13.50 - 14.35

7 урок            14.40 - 15.30


 Расклад вучэбных заняткаў і арганізацыйна-выхаваўчых гадзін

на 2 паўгоддзе 2020-2021 н.г.

Дзяржаўнай установы адукацыі “Удзелаўская  дзіцячы сад – сярэдняя школа Глыбоцкага раёна”

 

Дзень тыдня

№ п/п

1

Ітэграваны клас

2

Ітэграваны клас

3

4

Ітэграваны клас

панядзелак

1

Навучанне грамаце (чытанне)

Літаратурнае чытанне

Беларуская літ.

Беларуская мова

2

Матэматыка

Матэматыка

Беларуская мова

Нямецкая мова

3

Русский язык

Беларуская мова

Нямецкая мова

Фізкультура і здароўе

4

Інфармацыйная гадзіна

Выяўленчае мастацтва

Фізкультура і здароўе

Матэматыка

5

 

АБЖ

АБЖ

Выяўленчае мастацтва

6

   

Інфармацыйная гадзіна

Інфармацыйная гадзіна

аўторак

1

Навучанне грамаце (пісьмо)

Литературное чтение

Русская лит.

Русская лит.

2

Фізкультура і здароўе

Русский язык

Русский язык

Русский язык

3

Матэматыка

Чалавек і свет

Матэматыка

Матэматыка

4

Працоўнае навучанне

Бел. мова (ф.)

Працоўнае навучанне

ГЗС

5

 

Мой родны край Глыбоччына

Бел. мова (ф.)

Чалавек і свет

6

   

Мой родны край Глыбоччына

Бел. мова (ф.)

серада

1

Навучанне грамаце (чытанне)

Літаратурнае чытанне

Матэматыка

Матэматыка

2

Навучанне грамаце (пісьмо)

Матэматыка

Беларуская мова

Беларуская літаратура

3

ГЗС

Беларуская мова

Беларуская літаратура

Нямецкая мова

4

Выяўленчае мастацтва

Музыка

Нямецкая мова

Беларуская мова

5

Музыка

Фізкультура і здароўе

ГЗС

Мая Айчына (ф.)

6

 

Інфармацыйная гадзіна

   

чацвер

1

Чалавек і свет

Литературное чтение

Русская лит.

Русская лит.

2

Навучанне грамаце (чытанне)

Матэматыка

Русский язык

Русский язык

3

Матэматыка

Русский язык

Матэматыка

Фізкультура і здароўе

4

Фізкультура і здароўе

ГЗС

Выяўленчае мастацтва

Матэматыка

5

Класная гадзіна

 

Класная гадзіна

Працоўнае навучанне

     

ГКП

 

пятніца

1

Матэматыка

Беларуская мова

Беларуская мова

Нямецкая мова

2

Навучанне грамаце (пісьмо)

Фізкультура і здароўе

Матэматыка

Беларуская літаратура

3

Выяўленчае мастацтва

Матэматыка

Нямецкая мова

Беларуская мова

4

 

Працоўнае навучанне

Чалавек і свет

Музыка

5

 

Класная гадзіна

Фізкультура і здароўе

АБЖ

6

 

Матэматыка (ф.)

Музыка

Класная гадзіна

v

Дзень тыдня

№ п/п

5

6

7

8

9

10

11

панядзелак

0

             

1

Матэматыка

Руская літаратура

Нямецкая мова

Біялогія

Матэматыка

Беларуская літ.

Руская літаратура

2

Беларуская літ.

Руская мова

Матэматыка

Фізіка

Нямецкая мова

Фізкультура і зд.

Фізкультура і зд.

3

Беларуская мова

Матэматыка

Фізкультура і зд.

Нямецкая мова

Геаграфія

Фізіка

Біялогія

4

Сусв. гісторыя

Геаграфія

Фізіка

Беларуская літ.

Руская мова

Матэматыка

Ням.мова(б/п)

5

Нямецкая мова

Фізкультура і зд.

Руская мова

Матэматыка

Хімія

Сусв. гісторыя

Матэматыка

6

ГКП

Бел. мова (ф.).

Руская літаратура

Сусв. гісторыя

Фізкультура і зд.

Чарчэнне

Геаграфія

7

Класная гадзіна

Інф. гадзіна

Інфарм. гадзіна

ГКП

Бел. мова (ф.).

Нямецкая мова(п)

Класная гадзіна

аўторак

0

             

1

Чалавек і свет

Беларуская літ.

Біялогія

Матэматыка

Фізіка

Ням.мова(б/п)

Сусв. гісторыя

2

Руская мова

Беларуская мова

Матэматыка

Руская мова

Нямецкая мова

Біялогія

Матэматыка

3

Руская літаратура

Матэматыка

ГЗС

Руская літаратура

Сусв. гісторыя

Хімія

Ням.мова(б/п)

4

Матэматыка

Сусв. гісторыя

Нямецкая мова

Хімія

Матэматыка

Руская літаратура

Бел. мова (б/п)

5

Фізкультура і зд.

Нямецкая мова

Сусв. гісторыя

Фізкультура і зд.

Беларуская мова

Руская мова

Беларуская літ.

6

Бел. мова (ф.)

Мастацтва

Геаграфія

Нямецкая мова

Беларуская літ.

ГЗС

ГЗС

7

   

Класная гадзіна

Працоўнае нав.

Інф. г

Бел.мова(п)

 

серада

0

             

1

Беларуская літ.

Матэматыка

Беларуская мова

Біялогія

Руская літаратура

Геаграфія

Астраномія

2

Беларуская мова

Біялогія

Беларуская літ.

Матэматыка

Руская мова

Фізіка

Хімія

3

Мастацтва

Нямецкая мова

Матэматыка

Беларуская літ.

Геаграфія

Гісторыя Беларусі

Матэматыка

4

Матэматыка

ГЗС

Нямецкая мова

Беларуская мова

Матэматыка

Грамадазнаўства

Біялогія

5

Працоўнае нав.

Беларуская мова

Мастацтва

Нямецкая мова

Беларуская мова

Матэматыка

Фізіка

6

Гісторыя

Матэм.(Ф.)/ВЖМЗ

Біялогія

Геаграфія

ГЗС

Нямецкая мова(п)

Бел. мова (п)

7

 

МКГ

ВЖМЗ/МКГ

Матэматыка (ф.)

ГКП

Класная гадзіна

Нямецкая мова(п)

чацвер

0

   

Інф. гадзіна

       

1

Беларуская мова

Руская літаратура

Фізіка

Руская мова

Інфарматыка

Матэматыка

Ням.мова(б/п)

2

Матэматыка

Руская мова

Фізкультура і зд.

ГЗС

Біялогія

Ням. мова (б/п)

Руская мова

3

ГЗС

Інфарматыка

Хімія

Матэматыка

Фізіка

Беларуская літ.

Руская літаратура

4

Руская мова

Матэматыка

Інфарматыка

Фізіка

Хімія

Бел. мова (б/п)

Грамадазнаўства

5

Нямецкая мова

Гісторыя Беларусі

Матэматыка

Інфарматыка

Мастацтва

Фізкультура і зд.

Фізкультура і зд.

6

Інфарматыка (ф.)

Працоўнае нав.

Мастацтва

Гісторыя Беларусі

Нямецкая мова

Матэматыка (ф.)

Бел. мова (п)

7

Інф. гадзіна

Працоўнае нав.

ГКП

Інф. гадзіна

Гісторыя Беларусі

Інф. гадзіна

Інф. гадзіна                             

пятніца

0

       

МКГ

   

1

Нямецкая мова

Руская мова

Матэматыка

Геаграфія

Грамадазнаўства

Хімія

Фізіка

2

Фізкультура і зд.

Нямецкая мова

Беларуская мова

Хімія

Матэматыка

Матэматыка

Гісторыя Беларусі

3

Матэматыка

Фізкультура і зд.

Гісторыя Беларусі

Фізкультура і зд.

Фізіка

Інфарматыка

Хімія

4

АБЖ

Беларуская мова

Руская мова

Матэматыка

Працоўнае нав.

Ням. мова (б/п)

Інфарматыка

5

Руская мова

Матэматыка

Працоўнае нав.

Беларуская мова

Руская літаратура

Біялогія

Матэматыка

6

Руская літаратура

Беларуская літ.

Працоўнае нав.

Мастацтва

Фізкультура і зд.

Біялогія (ф.)

Нямецкая мова(п)

7

 

Кл. гадзіна

Бел. мова (ф.)

Класная гадзіна

Класная гадзіна

   

субота

1

             

2

 

ГКП

   

ГКП

Бел. мова (п.)

Матэм.(ф.)

3

     

ВЖМЗ

Маё прафесійнае будучае  (ф)

Біялогія (ф.)

 

 

Расклад факультатыўных заняткаў у 1-11 класах

у 2020-2021 н.г.

 

Дзень нядзелі

Клас

Пачатак

заняткаў

Назва факультатыва

панядзелак

1

12.55

Вытокі роднай мовы

6

14.00

Сакрэты словазмянення і формаўтварэння

9

14.55

Складаны сказ без складанасці

аўторак

2

14.00

Вытокі роднай мовы

3

13.05

Вытокі роднай мовы

4

14.00

Вытокі роднай мовы

5

14.00

Грані слова: ад гука да сказа

серада

4

13.05

Мая Айчына

6

14.00

Падарожжа з матэматыкай

6

14.00

Вучымся жыць у міры і згодзе

7

14.55

Вучымся жыць у міры і згодзе

8

14.55

Школа юных матэматыкаў

чацвер

5

14.00

Уводзіны ў інфарматыку

5

14.00

Вучымся жыць у міры і згодзе

10

14.00

Паўтараем матэматыку

пятніца

2

14.00

Рашэнне тэкставых задач

7

14.55

Слова ў тэксце

10

14.00

Абагульняючы курс па біялогіі

   субота

9

10.50

Маё прафесійнае будучае

10

10.50

Абагульняючы курс па біялогіі

11

09.55

Паўтараем матэматыку

 

 

 


 Графік

работы дзяржаўнай установы адукацыі

“Удзелаўская дзіцячы сад – сярэдняя школа Глыбоцкага раёна”

ў шосты школьны дзень 2020/2021 навучальнага года


 

Час

Кантынгент дзяцей, адказныя

Мерапрыемствы

Удзел у раённых мерапрыемствах, наведванне заняткаў у Глыбоцкім прафліцэі

08.50 – 09.35

5 – 11 класы

Агульнашкольныя або групавыя выхаваўчыя мерапрыемствы

Індывідуальныя і групавыя кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў, педагога сацыяльнага для законных прадстаўнікоў

                                                                           Адк. Кодзь В.В., настаўнікі-прадметнікі

09.40 - 10.25

Работа спартыўнай залы                                 адк. Сцефановіч Я.В.

Адк. Бароўская В.Г.

Работа школьнай бібліятэкі

5 клас, 7 клас

Індывідуальныя і групавыя кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў, педагога сацыяльнага для вучняў

6 клас  адк. Лось Т.У.

Грамадска-карысная праца                       

8 клас

Адк. Хайноўскі С.А.

Факультатыў “Мой родны край – Глыбоччына”

9 клас

Адк. Шымко А.У.

Грамадска-карысная праца                       

10 клас

Адк. Грышанковіч А.Ф.

Беларуская мова (павышаны ўзровень)

11 клас

Русін Д.І.

Факультатыў па матэматыцы

10.30 - 11.15

Работа камп’ютарнага класа                      адк. Русін Д.І.

8 клас Адк. Русіна Г.С.

Гурток “Асновы фінансавай граматнасці”

Адк. Грышанковіч А.Ф.

Гурток “Юны журналіст”

9 клас

адк. Януковіч А.І.

Факультатыў “Маё прафесійнае будучае”

10 клас

Адк. Шымко А.У.

Факультатыў па біялогіі

Адк. Сцефановіч Я.В.

Секцыя лёгкай атлетыкі

Адк. Хайноўскі С.А.

Гурток “Юныя краязнаўцы”

Індывідуальныя і групавыя кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў, педагога сацыяльнага для вучняў                                                   Адк. Кодзь В.В., настаўнікі-прадметнікі

11.20 – 12.05

8 клас (2, 4 суботы)

Адк. Кодзь В.В.

Факультатыў “Вучымся жыць у міры і згодзе”

Адк. Лаўрыновіч А.А.

Гурток “Стралок”

Адк. Сцефановіч Я.В.

Секцыя лёгкай атлетыкі

Адк. Хайноўскі С.А.

Гурток “Юныя краязнаўцы”

адк. Протас А.С.,

Банькоўская  С.В.

Работа актыву піянерскай дружыны імя К.С.Заслонава, ПА ГА БРСМ “Ветразь”

Графік работы бібліятэкі

ДУА “Удзелаўская дзіцячы сад – сярэдняя школа Глыбоцкага раёна”

 

Дзень нядзелі

Час працы

Панядзелак –пятніца

9. 30 – 13.00

Субота

8.30 – 11. 00

 



Графік

работы аб’яднанняў па інтарэсах, спартыўных секцый

Дзяржаўнай ўстановы адукацыі

“Удзелаўская дзіцячы сад – сярэдняя школа Глыбоцкага раёна”

на 2 паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

Дзень

Час заняткаў

Назва гуртка

Кіраўнік

Паня-дзелак

15.40 – 16.25

“Інтэлектуальныя гульні”

Хайноўскі С.А.

15.30 – 16.30

15.40 – 16.25

“Грацыя”

Вайцюлян С.С.

15.40 – 16.40

15.40 – 17.10

Футбольная секцыя

Лаўрыновіч А.А.

15.40 – 17.10

Аўторак

14.45 – 15.30

“Умелыя рукі”

Рыхленак Т.Ф.

14.45 – 15.45

15.40 – 16.25

16.35 - 17.20  

“Юныя краязнаўцы” (каб. гісторыі)

Хайноўскі С.А.

15.30 – 17.30

15.40 – 17.10

Секцыя лёгкай атлетыкі

Сцефановіч Я.В.

серада

14.45 – 15.30

“Азбука здароўя”

Сабыніч Н.В.

14.35– 15.35

14.45 – 15.30

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны інспектар дарожнага руху”

Гвоздзікава Н.І.

14.35– 15.35

15.40 – 16.25

“Грацыя”

Вайцюлян С.С.

15.40 – 16.40

15.40 – 17.10

Футбольная секцыя

Лаўрыновіч А.А.

15.40 – 17.10

чацвер

   

 

15.40 – 17.10

Секцыя лёгкай атлетыкі

Сцефановіч Я.В.

Пятніца

14.45 – 15.30

“Дамісолька”

Шалак А.М.

14.35– 15.35

14.45 – 15.30

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны інспектар дарожнага руху”

Гвоздзікаа Н.І.

14.35– 15.35

15.40 – 17.10

Футбольная секцыя

Лаўрыновіч А.А.

15.40 – 17.10

субота

10.30 – 11.15

10.25 – 11.25

(работа педагогаў)

“Асновы фінансавай граматнасці” (каб. матэматыкі)

Русіна Г.С.

“Юны журналіст” (каб. інфарматыкі)

Грышанковіч А.Ф.

Секцыя лёгкай атлетыкі

Сцефановіч Я.В.

“Юныя краязнаўцы” (каб. гісторыі)

Хайноўскі С.А.

11.20 – 12.05

“Юныя краязнаўцы” (каб. гісторыі)

Хайноўскі С.А.

“Стралок”

Лаўрыновіч А.А.

Секцыя лёгкай атлетыкі

Сцефановіч Я.В.