За безопасность вместе
ШАГ 8 красавіка
Майстар-клас у школе
План работы на канікулы
День поэзии
Тыдзень роднай мовы “Ззяе вясёлкай кожнае слова…”
Праздник удался!
В период с 12 по 28 апреля на территории района пройдут мероприятия по предупреждению пожаров и гибели людей от них в... Читать далее...
На цырымоніі ўручэння прэміі “За духоўнае адраджэнне” Прэзідэнт Рэспублікі Беларусь Аляксандр Рыхоравіч Лукашэнка... Читать далее...
Напярэдадні канікул да нас у школу завіталі народныя майстры-умельцы з Глыбоцкага Дома рамёстваў,каб паказаць свой... Читать далее...
Дзяржаўнай установы адукацыі “Удзелаўская дзіцячы сад – сярэдняя школа Глыбоцкага раёна” на вясеннія канікулы 2020/2021... Читать далее...
21 лютага ва ўсім свеце адзначаецца Дзень роднай мовы. Чалавек можа быць паліглотам і ведаць некалькі моў, але родная... Читать далее...
В году есть много замечательных праздников. Но лишь два из них ассоциируются с сильной и слабой половиной человечества... Читать далее...

Содержание материала

 Расклад вучэбных заняткаў і арганізацыйна-выхаваўчых гадзін

на 2 паўгоддзе 2020-2021 н.г.

Дзяржаўнай установы адукацыі “Удзелаўская  дзіцячы сад – сярэдняя школа Глыбоцкага раёна”

 

Дзень тыдня

№ п/п

1

Ітэграваны клас

2

Ітэграваны клас

3

4

Ітэграваны клас

панядзелак

1

Навучанне грамаце (чытанне)

Літаратурнае чытанне

Беларуская літ.

Беларуская мова

2

Матэматыка

Матэматыка

Беларуская мова

Нямецкая мова

3

Русский язык

Беларуская мова

Нямецкая мова

Фізкультура і здароўе

4

Інфармацыйная гадзіна

Выяўленчае мастацтва

Фізкультура і здароўе

Матэматыка

5

 

АБЖ

АБЖ

Выяўленчае мастацтва

6

   

Інфармацыйная гадзіна

Інфармацыйная гадзіна

аўторак

1

Навучанне грамаце (пісьмо)

Литературное чтение

Русская лит.

Русская лит.

2

Фізкультура і здароўе

Русский язык

Русский язык

Русский язык

3

Матэматыка

Чалавек і свет

Матэматыка

Матэматыка

4

Працоўнае навучанне

Бел. мова (ф.)

Працоўнае навучанне

ГЗС

5

 

Мой родны край Глыбоччына

Бел. мова (ф.)

Чалавек і свет

6

   

Мой родны край Глыбоччына

Бел. мова (ф.)

серада

1

Навучанне грамаце (чытанне)

Літаратурнае чытанне

Матэматыка

Матэматыка

2

Навучанне грамаце (пісьмо)

Матэматыка

Беларуская мова

Беларуская літаратура

3

ГЗС

Беларуская мова

Беларуская літаратура

Нямецкая мова

4

Выяўленчае мастацтва

Музыка

Нямецкая мова

Беларуская мова

5

Музыка

Фізкультура і здароўе

ГЗС

Мая Айчына (ф.)

6

 

Інфармацыйная гадзіна

   

чацвер

1

Чалавек і свет

Литературное чтение

Русская лит.

Русская лит.

2

Навучанне грамаце (чытанне)

Матэматыка

Русский язык

Русский язык

3

Матэматыка

Русский язык

Матэматыка

Фізкультура і здароўе

4

Фізкультура і здароўе

ГЗС

Выяўленчае мастацтва

Матэматыка

5

Класная гадзіна

 

Класная гадзіна

Працоўнае навучанне

     

ГКП

 

пятніца

1

Матэматыка

Беларуская мова

Беларуская мова

Нямецкая мова

2

Навучанне грамаце (пісьмо)

Фізкультура і здароўе

Матэматыка

Беларуская літаратура

3

Выяўленчае мастацтва

Матэматыка

Нямецкая мова

Беларуская мова

4

 

Працоўнае навучанне

Чалавек і свет

Музыка

5

 

Класная гадзіна

Фізкультура і здароўе

АБЖ

6

 

Матэматыка (ф.)

Музыка

Класная гадзіна

v

Дзень тыдня

№ п/п

5

6

7

8

9

10

11

панядзелак

0

             

1

Матэматыка

Руская літаратура

Нямецкая мова

Біялогія

Матэматыка

Беларуская літ.

Руская літаратура

2

Беларуская літ.

Руская мова

Матэматыка

Фізіка

Нямецкая мова

Фізкультура і зд.

Фізкультура і зд.

3

Беларуская мова

Матэматыка

Фізкультура і зд.

Нямецкая мова

Геаграфія

Фізіка

Біялогія

4

Сусв. гісторыя

Геаграфія

Фізіка

Беларуская літ.

Руская мова

Матэматыка

Ням.мова(б/п)

5

Нямецкая мова

Фізкультура і зд.

Руская мова

Матэматыка

Хімія

Сусв. гісторыя

Матэматыка

6

ГКП

Бел. мова (ф.).

Руская літаратура

Сусв. гісторыя

Фізкультура і зд.

Чарчэнне

Геаграфія

7

Класная гадзіна

Інф. гадзіна

Інфарм. гадзіна

ГКП

Бел. мова (ф.).

Нямецкая мова(п)

Класная гадзіна

аўторак

0

             

1

Чалавек і свет

Беларуская літ.

Біялогія

Матэматыка

Фізіка

Ням.мова(б/п)

Сусв. гісторыя

2

Руская мова

Беларуская мова

Матэматыка

Руская мова

Нямецкая мова

Біялогія

Матэматыка

3

Руская літаратура

Матэматыка

ГЗС

Руская літаратура

Сусв. гісторыя

Хімія

Ням.мова(б/п)

4

Матэматыка

Сусв. гісторыя

Нямецкая мова

Хімія

Матэматыка

Руская літаратура

Бел. мова (б/п)

5

Фізкультура і зд.

Нямецкая мова

Сусв. гісторыя

Фізкультура і зд.

Беларуская мова

Руская мова

Беларуская літ.

6

Бел. мова (ф.)

Мастацтва

Геаграфія

Нямецкая мова

Беларуская літ.

ГЗС

ГЗС

7

   

Класная гадзіна

Працоўнае нав.

Інф. г

Бел.мова(п)

 

серада

0

             

1

Беларуская літ.

Матэматыка

Беларуская мова

Біялогія

Руская літаратура

Геаграфія

Астраномія

2

Беларуская мова

Біялогія

Беларуская літ.

Матэматыка

Руская мова

Фізіка

Хімія

3

Мастацтва

Нямецкая мова

Матэматыка

Беларуская літ.

Геаграфія

Гісторыя Беларусі

Матэматыка

4

Матэматыка

ГЗС

Нямецкая мова

Беларуская мова

Матэматыка

Грамадазнаўства

Біялогія

5

Працоўнае нав.

Беларуская мова

Мастацтва

Нямецкая мова

Беларуская мова

Матэматыка

Фізіка

6

Гісторыя

Матэм.(Ф.)/ВЖМЗ

Біялогія

Геаграфія

ГЗС

Нямецкая мова(п)

Бел. мова (п)

7

 

МКГ

ВЖМЗ/МКГ

Матэматыка (ф.)

ГКП

Класная гадзіна

Нямецкая мова(п)

чацвер

0

   

Інф. гадзіна

       

1

Беларуская мова

Руская літаратура

Фізіка

Руская мова

Інфарматыка

Матэматыка

Ням.мова(б/п)

2

Матэматыка

Руская мова

Фізкультура і зд.

ГЗС

Біялогія

Ням. мова (б/п)

Руская мова

3

ГЗС

Інфарматыка

Хімія

Матэматыка

Фізіка

Беларуская літ.

Руская літаратура

4

Руская мова

Матэматыка

Інфарматыка

Фізіка

Хімія

Бел. мова (б/п)

Грамадазнаўства

5

Нямецкая мова

Гісторыя Беларусі

Матэматыка

Інфарматыка

Мастацтва

Фізкультура і зд.

Фізкультура і зд.

6

Інфарматыка (ф.)

Працоўнае нав.

Мастацтва

Гісторыя Беларусі

Нямецкая мова

Матэматыка (ф.)

Бел. мова (п)

7

Інф. гадзіна

Працоўнае нав.

ГКП

Інф. гадзіна

Гісторыя Беларусі

Інф. гадзіна

Інф. гадзіна                             

пятніца

0

       

МКГ

   

1

Нямецкая мова

Руская мова

Матэматыка

Геаграфія

Грамадазнаўства

Хімія

Фізіка

2

Фізкультура і зд.

Нямецкая мова

Беларуская мова

Хімія

Матэматыка

Матэматыка

Гісторыя Беларусі

3

Матэматыка

Фізкультура і зд.

Гісторыя Беларусі

Фізкультура і зд.

Фізіка

Інфарматыка

Хімія

4

АБЖ

Беларуская мова

Руская мова

Матэматыка

Працоўнае нав.

Ням. мова (б/п)

Інфарматыка

5

Руская мова

Матэматыка

Працоўнае нав.

Беларуская мова

Руская літаратура

Біялогія

Матэматыка

6

Руская літаратура

Беларуская літ.

Працоўнае нав.

Мастацтва

Фізкультура і зд.

Біялогія (ф.)

Нямецкая мова(п)

7

 

Кл. гадзіна

Бел. мова (ф.)

Класная гадзіна

Класная гадзіна

   

субота

1

             

2

 

ГКП

   

ГКП

Бел. мова (п.)

Матэм.(ф.)

3

     

ВЖМЗ

Маё прафесійнае будучае  (ф)

Біялогія (ф.)

 

 

Расклад факультатыўных заняткаў у 1-11 класах

у 2020-2021 н.г.

 

Дзень нядзелі

Клас

Пачатак

заняткаў

Назва факультатыва

панядзелак

1

12.55

Вытокі роднай мовы

6

14.00

Сакрэты словазмянення і формаўтварэння

9

14.55

Складаны сказ без складанасці

аўторак

2

14.00

Вытокі роднай мовы

3

13.05

Вытокі роднай мовы

4

14.00

Вытокі роднай мовы

5

14.00

Грані слова: ад гука да сказа

серада

4

13.05

Мая Айчына

6

14.00

Падарожжа з матэматыкай

6

14.00

Вучымся жыць у міры і згодзе

7

14.55

Вучымся жыць у міры і згодзе

8

14.55

Школа юных матэматыкаў

чацвер

5

14.00

Уводзіны ў інфарматыку

5

14.00

Вучымся жыць у міры і згодзе

10

14.00

Паўтараем матэматыку

пятніца

2

14.00

Рашэнне тэкставых задач

7

14.55

Слова ў тэксце

10

14.00

Абагульняючы курс па біялогіі

   субота

9

10.50

Маё прафесійнае будучае

10

10.50

Абагульняючы курс па біялогіі

11

09.55

Паўтараем матэматыку