Дзень народнага адзінства
Папрацавалі на славу!
Агульнашкольны бацькоўскі сход
Добры дзень, школа!
Летні адпачынак з карысцю!
Экскурсія ў музей
На всех парусах навстречу мечте!

Год_исторической_памяти.jpg "ГОД ГІСТАРЫЧНАЙ ПАМЯЦІ"

banners 3

orig_Bezyimyannyiy.jpg

https://patriot.rcek.by

kudapostupat

Doc5.jpg  https://www.abiturient.by/

 portal

ministerstvo

logoNIO.jpghttp://adu.by/

       003019_86bc31b837d9cb0ad3f9b9a33ccb3cdf_work.jpg003026_434c0fe7d006605dd165c880e8e59a31_work.jpg 003019_5500de69f2f2dd0377eb4b1607864250_work.jpg            https://vitebsk-region.gov.by/ru

Glub

mir pravo

vk_vituo_logo-1.jpg https://vituo.by/

rooglub2018-09

logoAPO.jpg http://www.academy.edu.by/

znai.by

mchs

brsm

brpo

pravo by

Мы  оказываем информационную помощь людям в трудной жизненной ситуации

                                                                                             главная1.jpghttp://молодежь.бел/informatsiya-po-vazhnym-voprosam/uchashcheysya-i-studencheskoy-molodyezhi/molodyezh-protiv-narkotikov/

 Центры дружественные подросткам 

https://rooglub.gov.by/deyatelnost/okhrana-detstva?view=article&id=1969:tsentry-druzhestvennye-podrostkam&catid=32:tsentry-druzhestvennye-podrostkam

ru_logo-_1_.jpgМЕРОПРИЯТИЯ ВОЕННО-ПРОФЕССИОНАЛЬНОЙ ОРИЕНТАЦИИ ГРАЖДАН https://www.mil.by/ru/education/

 logo_ndtp.jpg     https://ndtp.by/

 Ссылка на страницу Инстаграм

Витебского областного дворца

детей и молодёжи

 https://instagram.com/org.mass?utm_medium=copy_link

 ПОРТАЛ РЕЙТИНГОВОЙ ОЦЕНКИ КАЧЕСТВА УСЛУГ

                                                          qr-code.jpg  QR - код информация об УО 

   qr-code_1.jpg QR - код для анкетирования 

 Баннер_занятость20молодежи.png  https://www.mintrud.gov.by/ru/trud-molodezh-ru,   https://t.me/MintrudSocBelarus/5642,   https://www.instagram.eom/p/CckQRdqsFvb/7utm_sourceMg_web_copy_link.

 

 

     

 

 

 

 

 

Інфармацыя аб настаўніках

Прадмет

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Адукацыя

Кваліфікацыйная катэгорыя

Стаж работы

Клас, у якім выкладае прадмет

 Беларуская мова і літаратура

Грышанковіч Алена Францаўна

вышэйшая

вышэйшая

 

30 гадоў

 

5,6,7,8,10 (п.у)

Протас Алена Сцяфанаўна

вышэйшая

вышэйшая

30 гадоў

11(п.у)

Януковіч Алена Іванаўна

вышэйшая

вышэйшая

28 гадоў

9

Руская мова і літаратура

 

       

Аляксеева Таццяна Анатольеўна

Бародзіч Святлана Яўгеньеўна

вышэйшая

 

вышэйшая

першая

 

вышэйшая

18 гадоў

 

 

5,7,8,9,11

 

6, 10

Нямецкая мова

 

Брэхун

Лілія Рышардаўна

Праўдзівая Святлана Алегаўна

вышэйшая

 

сярэдняя спецыяльная

вышэйшая

 

без катэгорыі

30 гадоў

 

2 гады

7-11, 10 - 11 (п.у.)

 

3-6

Матэматыка

 

Русіна

 Галіна Сяргееўна

вышэйшая

вышэйшая

26 гадоў

5,7,8,9,10(п.у.)

 

Русін

Дзмітрый Іванавіч

вышэйшая

вышэйшая

26 гадоў

6,11

 

 

 

Інфарматыка

Пярэдня Ніна Анатольеўна

вышэйшая

вышэйшая

 гады

5ф.,7-11

 

 

Чалавек і свет

 

Хайноўскі Сяргей Алегавіч 

вышэйшая  першая  8 гадоў 

Лось Таццяна Уладзіміраўна

вышэйшая

вышэйшая

30 гадоў

5

Гісторыя

Хайноўскі Сяргей Алегавіч

вышэйшая

першая

8 гадоў

5-11

Грамадазнаўства

Хайноўскі Сяргей Алегавіч

вышэйшая

першая

8 гадоў

9-11

Геаграфія

Лось Таццяна Уладзіміраўна

вышэйшая

 

вышэйшая

 

30 гадоў

6-11

Біялогія

 

Лось Таццяна Уладзіміраўна

вышэйшая

вышэйшая

30 гадоў

8

Шымко Антаніна Усцінаўна

вышэйшая

вышэйшая

35 гады

6,7,9 - 11

Фізіка

Русін

Дзмітрый Іванавіч

вышэйшая

вышэйшая

26 гадоў

7-11

Астраномія

Русін

Дзмітрый Іванавіч

вышэйшая

вышэйшая

26 гадоў

11

Хімія

Шымко Антаніна Усцінаўна

вышэйшая

вышэйшая

35 гады

7-11

Асновы сусветнай мастацкай культуры

Шалак Алена Мікалаеўна

вышэйшая першая

 30 гадоў

5-9

Музыка

Шалак Алена Мікалаеўна

вышэйшая

першая

30 гадоў

2 -4

Працоўнае навучанне

 

Русін Дзмітрый Іванавіч 

вышэйшая 

вышэйшая

26 гадоў

5-9 (хлопчыкі)

Лось Таццяна Уладзіміраўна

вышэйшая

вышэйшая

30 гадоў

5-9 (дзяўчынкі)

       

       

Фізічная культура і здароўе

   

 

   

Сцефановіч Яўгеній Віктаравіч

вышэйшая

першая

14 гадоў

3-11

Пачатковыя класы

Рыхлёнак Тамара Францаўна

вышэйшая

вышэйшая

28 гадоў

2

Раманчук Вольга Іванаўна

вышэйшая

першая

24 гады

3

Сабыніч Наталля Васільеўна

вышэйшая

вышэйшая

30 гадоў

4

Піскуновіч Людміла Мікалаеўна

вышэйшая

вышэйшая

27 гадоў

1

ГПД

 

 

 

 

 

 

 

Праўдзівая Святлана Алегаўна

сярэдняя спецыяльная

без катэгорыі

2 гады 

4 - 6 

Сабыніч Наталля Вісільеўна

Фянько Галіна Мікалаеўна

Кадушкевіч Святлана Анатольеўна 

вышэйшая

 

вышэйшая

сярэдняя спецыяльная

вышэйшая

 

вышэйшая

 

 30 гадоў

 

32 гады

першы год 

4 - 6 

 

1 - 2

2 - 3 

Дашкольная група

Місюля Таццяна Эдмундаўна

сярэдняя спецыяльная

першая

26 гадоў

выхавальнік

Вязіцкая Алена Генадзьеўна

сярэдняя спецыяльная

першая

35 гадоў

выхавальнік

Настаўнік- дэфектолаг

 

Вайцюлян Святлана Сяргееўна

вышэйшая

першая

29 гадоў

 

Гвоздзікава Наталля Іванаўна

вышэйшая

першая

18 гадоў