Дзень народнага адзінства
Папрацавалі на славу!
Агульнашкольны бацькоўскі сход
Добры дзень, школа!
Летні адпачынак з карысцю!
Экскурсія ў музей
На всех парусах навстречу мечте!

Год_исторической_памяти.jpg "ГОД ГІСТАРЫЧНАЙ ПАМЯЦІ"

banners 3

orig_Bezyimyannyiy.jpg

https://patriot.rcek.by

kudapostupat

Doc5.jpg  https://www.abiturient.by/

 portal

ministerstvo

logoNIO.jpghttp://adu.by/

       003019_86bc31b837d9cb0ad3f9b9a33ccb3cdf_work.jpg003026_434c0fe7d006605dd165c880e8e59a31_work.jpg 003019_5500de69f2f2dd0377eb4b1607864250_work.jpg            https://vitebsk-region.gov.by/ru

Glub

mir pravo

vk_vituo_logo-1.jpg https://vituo.by/

rooglub2018-09

logoAPO.jpg http://www.academy.edu.by/

znai.by

mchs

brsm

brpo

pravo by

Мы  оказываем информационную помощь людям в трудной жизненной ситуации

                                                                                             главная1.jpghttp://молодежь.бел/informatsiya-po-vazhnym-voprosam/uchashcheysya-i-studencheskoy-molodyezhi/molodyezh-protiv-narkotikov/

 Центры дружественные подросткам 

https://rooglub.gov.by/deyatelnost/okhrana-detstva?view=article&id=1969:tsentry-druzhestvennye-podrostkam&catid=32:tsentry-druzhestvennye-podrostkam

ru_logo-_1_.jpgМЕРОПРИЯТИЯ ВОЕННО-ПРОФЕССИОНАЛЬНОЙ ОРИЕНТАЦИИ ГРАЖДАН https://www.mil.by/ru/education/

 logo_ndtp.jpg     https://ndtp.by/

 Ссылка на страницу Инстаграм

Витебского областного дворца

детей и молодёжи

 https://instagram.com/org.mass?utm_medium=copy_link

 ПОРТАЛ РЕЙТИНГОВОЙ ОЦЕНКИ КАЧЕСТВА УСЛУГ

                                                          qr-code.jpg  QR - код информация об УО 

   qr-code_1.jpg QR - код для анкетирования 

 Баннер_занятость20молодежи.png  https://www.mintrud.gov.by/ru/trud-molodezh-ru,   https://t.me/MintrudSocBelarus/5642,   https://www.instagram.eom/p/CckQRdqsFvb/7utm_sourceMg_web_copy_link.

 

 

     

 

 

 

 

 

Содержание материала

 

Графік

работы аб’яднанняў па інтарэсах, спартыўных секцый

Дзяржаўнай ўстановы адукацыі

“Удзелаўская  сярэдняя школа Глыбоцкага раёна”

на Ι паўгоддзе 2022/2023 навучальнага года 

Дзень

Час заняткаў

Назва гуртка

Педагог

Аўторак

13.55 – 14.40

Гурток “Умелыя рукі” (каб.пач.класаў)

Рыхлёнак Т.Ф.

13.55 – 14.55

15.40 – 16.25

Гурток “Грацыя” (спартыўная зала)

Вайцюлян С.С.

15.40 – 16.40

15.40 – 16.25

Гурток “Юны стралок” (майстэрня)

Барысаў Д.В.

15.30 – 16.30

15.40 – 16.25

16.35 – 17.20

Гурток “Юныя краязнаўцы” (каб. гісторыі)

Хайноўскі С.А.

15.30 – 17.30

серада

08.05 – 08.50

Гурток “Майстэрня творчасці”  (майстэрня)

Барысаў Д.В.

12.55 – 13.40

Гурток “Фітадызайн” (каб.пач.класаў)

Піскуновіч Л.М.

12.55 – 13.55

14.45 - 15.30

Аб’яднанне па інтарэсах “Дамісолька”

Шалак А.М.

14.45 – 15.30

15.40 – 16.25

Гурток “Грацыя” (спартыўная зала)

Вайцюлян С.С.

15.40 – 16.40

15.40 – 16.40

Секцыя агульнай фізічнай падрыхтоўкі (спартыўная зала)

Сцефановіч Я.В.

15.40 – 16.40

Гурток “Юныя інспектары дарог”

Барысаў Д.В.

15.30 – 16.30

Пятніца

14.45 – 15.30

Аб’яднанне па інтарэсах “Дамісолька”

Шалак А.М.

14.45 – 15.45

15.40 – 16.25

Гурток “Юныя інспектары дарог” (каб.інфарматыкі)

Барысаў Д.В.

15.30 – 16.30

субота

10.30 – 11.15

10.25 – 11.25

(работа педагогаў)

Гурток “Юны стралок” (спартыўная зала)

Барысаў Д.В.

Гурток “Гаспадынька” (каб.абсл.працы)

Лось Т.У.

Гурток “Юныя краязнаўцы” (каб.гісторыі)

Хайноўскі С.А.

Гурток “Інтэлектуальныя гульні” (каб.ням. мовы)

Брэхун Л.Р.

Гурток “Асновы фінансавай граматнасці” (каб.матэматыкі)

Русіна Г.С.

11.20 – 12.05

Гурток “Майстэрня творчасці”  (майстэрня)

Барысаў Д.В.

Гурток “Гаспадынька” (каб.абсл.працы)

Лось Т.У.

Гурток “Інтэлектуальныя гульні” (каб.ням.мовы)

Брэхун Л.Р.

Гурток “Асновы фінансавай граматнасці” (каб.матэматыкі)

Русіна Г.С.

Секцыя агульнай фізічнай падрыхтоўкі (спартыўная зала)

Сцефановіч Я.В.