Летні адпачынак з карысцю!
Экскурсія ў музей
На всех парусах навстречу мечте!
Открытие оздоровительного лагеря с дневным пребыванием детей...
Каникулы без дыма и огня
Падарожжа ў вёску Шоці
Свята “ Караблік нашага дзяцінства”

Год_исторической_памяти.jpg "ГОД ГІСТАРЫЧНАЙ ПАМЯЦІ"

banners 3

orig_Bezyimyannyiy.jpg

https://patriot.rcek.by

kudapostupat

portal

ministerstvo

logoNIO.jpghttp://adu.by/

       003019_86bc31b837d9cb0ad3f9b9a33ccb3cdf_work.jpg003026_434c0fe7d006605dd165c880e8e59a31_work.jpg 003019_5500de69f2f2dd0377eb4b1607864250_work.jpg            https://vitebsk-region.gov.by/ru

Glub

mir pravo

vk_vituo_logo-1.jpg https://vituo.by/

rooglub2018-09

logoAPO.jpg http://www.academy.edu.by/

znai.by

mchs

brsm

brpo

pravo by

Мы  оказываем информационную помощь людям в трудной жизненной ситуации

                                                                                             главная1.jpghttp://молодежь.бел/informatsiya-po-vazhnym-voprosam/uchashcheysya-i-studencheskoy-molodyezhi/molodyezh-protiv-narkotikov/

 Центры дружественные подросткам 

https://rooglub.gov.by/deyatelnost/okhrana-detstva?view=article&id=1969:tsentry-druzhestvennye-podrostkam&catid=32:tsentry-druzhestvennye-podrostkam

ru_logo-_1_.jpgМЕРОПРИЯТИЯ ВОЕННО-ПРОФЕССИОНАЛЬНОЙ ОРИЕНТАЦИИ ГРАЖДАН https://www.mil.by/ru/education/

 logo_ndtp.jpg     https://ndtp.by/

 Ссылка на страницу Инстаграм

Витебского областного дворца

детей и молодёжи

 https://instagram.com/org.mass?utm_medium=copy_link

 ПОРТАЛ РЕЙТИНГОВОЙ ОЦЕНКИ КАЧЕСТВА УСЛУГ

                                                          qr-code.jpg  QR - код информация об УО 

   qr-code_1.jpg QR - код для анкетирования 

 Баннер_занятость20молодежи.png  https://www.mintrud.gov.by/ru/trud-molodezh-ru,   https://t.me/MintrudSocBelarus/5642,   https://www.instagram.eom/p/CckQRdqsFvb/7utm_sourceMg_web_copy_link.

 

 

     

 

 

 

 

 


13 лютага

Наведванне заняткаў у Глыбоцкім прафліцэі (10 клас)

Удзел у рэпетыцыйным тэсціраванні па беларускай мове (11 клас)

08.50 – 09.35

5 – 8 класы – спаборніцтвы па піянерболе

9 – 11 класы – спаборніцтвы па стральбе

адк. Лаўрыновіч А.А., Сцефановіч Я.В.,класныя кіраўнікі

 

09.40 – 12.05

Работа ў адпаведнасці з раскладам

14 лістапада

Наведванне заняткаў у Глыбоцкім прафліцэі (10 – 11 класы – 4 чал.)
Удзел у рэпетыцыйным тэсціраванні (11 клас)

 

08.50 – 09.35

 

Фестываль рухомых гульняў "Хутчэй за ўсіх"
адк. Лаўрыновіч А.А., Сцефановіч Я.В., класныя кіраўнікі

 

09.40 – 12.05 – работа згодна з раскладам

 

31 кастрычніка

Наведванне заняткаў у Глыбоцкім прафліцэі (10 – 11 класы – 4 чал.)
Школьны этап прадметных алімпіяд па рускай мове і літаратуры, нямецкай мове, матэматыцы
Адк. настаўнікі-прадметнікі

 

08.50 – 09.35

 

Пазнавальная экскурсія "Вёска Шоці: яе мінулае і сучаснае"
адк. Протас А.С.

 

09.40 – 12.05 – работа згодна з раскладам

 

12 верасня

Наведванне заняткаў у Глыбоцкім прафліцэі (10 – 11 класы – 4 чал.)

08.50 – 09.35

1. 5 - 6 класы – спаборніцтвы "Шкаліяда" адк. класныя кіраўнікі, Лаўрыновіч А.А., Сцефановіч Я.В.
2. 7 – 11 "Восеньскі лёгкаатлетычны крос "Залатая восень" адк. класныя кіраўнікі, Лаўрыновіч А.А., Сцефановіч Я.В.

09.40 – 12.05 – работа згодна з раскладам

Час

Кантынгент дзяцей, адказныя

Мерапрыемствы

Наведванне заняткаў ў Глыбоцкім прафліцэі (10 клас, адк.Русін Д.І.)

Наведванне святочнай праграмы ў Цэнтры культуры “Вясенні экспрэс” 19.00

адк. класныя кіраўнікі

10.00

5 – 7 класы

Удзел у занальных спаборніцтвах па піянерболе (на базе Карабоўскай ДС-СШ)

Адк. Лаўрыновіч А.А., Сцефановіч Я.В., Банькоўская С.В.

09.40 - 10.25

Індывідуальныя і групавыя кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў, педагога сацыяльнага для законных прадстаўнікоў

             Адк. Францукевіч К.А.., настаўнікі-прадметнікі

Адк. Бароўская В.Г.

Работа школьнай бібліятэкі

Адк. Кушнярэвіч Г.К.

Гурток “Асновы мастацкай фатаграфіі”

Адк. Гвоздзікава Н.І.

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар дарожнага руху”

5 клас

Адк. Лось Т.У.

Грамадска-карысная праца                      

7 клас

Адк. Русіна Г.С.

Гурток   “Фінансавая граматнасць”      

9 клас

Адк. Банькоўская С.В.

Факультатыў “Маё прафесійнае будучае” (адмена па прычыне спаборніцтв па піянерболе)

Адк. Лаўрыновіч А.А.

Гурток “Стралок” (адмена па прычыне спаборніцтв па піянерболе)

2-4, 5, 6, 11 класы

Кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў для вучняў

 

10.30 - 11.15

 

9 клас

адк. Лаўрыновіч А.А.

Грамадска-карысная праца   (адмена па прычыне спаборніцтв па піянерболе)

11 клас

Адк. Лось Т.У., Русін Д.І.

Факультатыў “Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

Адк. Сцефановіч Я.В.

Секцыя лёгкай атлетыкі (адмена па прычыне спаборніцтв па піянерболе)

Адк. Хайноўскі С.А.

Гурток “Юныя краязнаўцы”

адк. Протас А.С.,

Работа актыву

Адк. Гвоздзікава Н.І.

Работа камп’ютарнага класа

Індывідуальныя і групавыя кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў, педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага для вучняў

             Адк. Францукевіч К.А.,   Кушнярэвіч Г.К., настаўнікі-прадметнікі

11.20 – 12.05

11 клас

Адк. Лось Т.У.

Факультатыў “Уводзіны ў аграрныя прафесіі”

Адк. Сцефановіч Я.В.

Секцыя лёгкай атлетыкі (адмена па прычыне спаборніцтв па піянерболе)

Адк. Хайноўскі С.А.

Гурток “Юныя краязнаўцы”

Адк. Гвоздзікава Н.І., Русін Д.І.

Работа камп’ютарнага класа

   Індывідуальныя і групавыя кансультацыі педагога-псіхолага для законных прадстаўнікоў

Адк. Кушнярэвіч Г.К.

 

 

Графік

работы дзяржаўнай установы адукацыі “Удзелаўская дзіцячы сад – сярэдняя школа Глыбоцкага раёна” ў шосты школьны дзень 2018/2019 нав. года

 

 

Час

Кантынгент дзяцей

Мерапрыемствы

Удзел у раённых мерапрыемствах

08.30 - 09.15

7 клас

Грамадска-карысная праца    Адк. Шымко А.У.

8 клас

Факультатыў “Мой родны край – Глыбоччына”

Адк. Хайноўскі С.А.

9 клас

Факультатыў “Маё прафесійнае будучае”

Адк. Гуляшка С.В.

10 клас

Факультатыў “Падрыхтоўка вучняў да сямейнага жыцця”Адк. Ягнёнкава Э.Я.

11 клас

Факультатыў “Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы”Адк. Протас А.С.

 

Кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў

Гурток

“Фінансавая граматнасць”Адк. Русіна Г.С.

Работа спартыўнай залы (тэніс, валейбол, піянербол)

адк. Лаўрыновіч А.А.

08.30 –10.10

Індывідуальныя і групавыя кансультацыі педагога сацыяльнага, педагога-псіхолага для законных прадстаўнікоў  Адк. Кодзь В.В., Кушнярэвіч Г.К.

09.25- 10.10

Агульнашкольныя абогрупавыя мерапрыемствы

10.20 – 11.05

Кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў для вучняў 8 – 11 класаў

10.20 – 12.00

Работа актыву піянерскай дружыны імя К.С.Заслонава, ПА ГА БРСМ “Ветразь”адк. Гуляшка С.В.

Індывідуальныя і групавыя кансультацыі педагога сацыяльнага, педагога-псіхолага для вучняўАдк. Кодзь В.В., Кушнярэвіч Г.К.

Работа гурткоў

 

Кіраўнік

Назва гуртка

10.20 – 11.05

Хайноўскі С.А.

1.“Юныя краязнаўцы” (каб. гісторыі)

Экспедыцыі  або экскурсіі апошні тыдзень месяц

Лаўрыновіч А.А.

2.“Умелец” (майстэрня)

Лось Т.У.

3.“Гаспадынька”(кабінет абслуг. працы)

Грышанковіч А.Ф.

3.“Юны журналіст” (каб. інфарматыкі)

Сцефановіч Я.В.

4. Секцыя лёгкай атлетыкі

11.15 – 12.00

 

1.“Юныя краязнаўцы” (каб. гіст.)

Хайноўскі С.А.

Грышанковіч А.Ф.

Факультатыў “Складаны сказ без складанасцей”

Лаўрыновіч А.А.

2.“Трапны стралок” (майстэрня)

Сцефановіч Я.В.

4. Секцыя лёгкай атлетыкі

12.00 – 12.30

Сцефановіч Я.В.

Лаўрыновіч А.А.

Работа спартыўнай залы (тэніс, валейбол, піянербол)