Каникулы – с пользой для себя и во благо школы!
Свята Апошняга школьнага званка!!!
 Есть такая профессия – Родину защищать!
Цікавае побач!
Военно-спортивная игра "Зарница"
Не оставляйте детей одних!
Пионерский костер собирает друзей!
Сонечным майскім днём вучні пачатковых класаў адправіліся ў займальнае падарожжа. ... Читать далее...
Ссылка на видео - https://youtu.be/yhhZDlr-EpM  ... Читать далее...
 Для привлечения внимания к проблеме детской шалости с огнём и гибели детей на пожарах, для снижения количества... Читать далее...

Дошка гонару

  • Пачкоўская Аляксандра
    Пачкоўская Аляксандра

    (8 клас)

  • Малчун Лізавета
    Малчун Лізавета

    (4 клас)

  • Шарак Марыя
    Шарак Марыя

    (4 клас)

  • Шымко Паліна
    Шымко Паліна

    (8 клас)

  • Гушчонак Аляксандр
    Гушчонак Аляксандр

    (10 клас)

  • Лаўрыновіч Дар'я
    Лаўрыновіч Дар'я

    (9 клас)

  • Скукоўскі Мацвей
    Скукоўскі Мацвей

    (10 клас)

  • Пушкін Павел
    Пушкін Павел

    (5 класс)

  • Гушчонак Максім
    Гушчонак Максім

    (11 клас)

  • Вярцінскі Арцём
    Вярцінскі Арцём

    (11 клас)

  • Семашка Антон
    Семашка Антон

    (11 клас)

  • Апяцёнак Дар'я
    Апяцёнак Дар'я

    (9 клас)

206-113_2.jpg

Qr_код_сайта.jpg

 

год-качества-2024.jpg

Логотип_105.jpg

214.jpg

                                                         banners 6

orig_Bezyimyannyiy.jpg

kudapostupat

Doc5.jpg 

 portal

ministerstvo


logoNIO.jpg

                                                                                            003019_86bc31b837d9cb0ad3f9b9a33ccb3cdf_work.jpg003026_434c0fe7d006605dd165c880e8e59a31_work.jpg 003019_5500de69f2f2dd0377eb4b1607864250_work.jpg           

Glub

mir pravo

vk_vituo_logo-1.jpg 

rooglub2018-09

 logoAPO.jpg

znai.by

mchs

brsm

brpo

pravo by

Мы  оказываем информационную помощь людям в трудной жизненной ситуации

                                                                                             главная1.jpg

1020-464x290.jpg

ru_logo-_1_.jpgМЕРОПРИЯТИЯ ВОЕННО-ПРОФЕССИОНАЛЬНОЙ ОРИЕНТАЦИИ ГРАЖДАН 

 logo_ndtp.jpg    

МОЛОДЁЖЬ.jpg

                          Баннер_занятость20молодежи.png 

                                                                                              banner__4.jpg                                                                            

 qr-code.jpg QR - код информация об УО

qr-code_1.jpg QR - код для анкетирования 

 ce.png
 

 

 

     

 

 

 

 

 

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар Дзяржаўнай установы адукацыі ”Удзелаўская сярэдняя школа Глыбоцкага раёна“

                                    С.Я.Бародзіч

 «15» мая 2024 года

Расклад выпускных экзаменаў

па заканчэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2023/2024 навучальным годзе

IX клас

Дата

Пачатак зкзамена

Прадмет

Форма правядзення

Кабінет

3 чэрвеня

9.00

Руская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

№ 14

5 чэрвеня

9.00

Беларуская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

№ 14

7 чэрвеня

9.00

Матэматыка

у пісьмовай форме (кантрольная работа)

№ 14

10 чэрвеня

9.00

Гісторыя Беларусі

у вуснай форме

№14

 

                                                  ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

Дзяржаўнай    установы адукацыі ”Удзелаўская сярэдняя школа Глыбоцкага раёна“

                                                                                                                                        Бародзіч С.Я.

                                                                                                    “15”  мая 2024 года

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму  выпускных  экзаменаў пры завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2023/2024 навучальным годзе

Дата

   

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

 

Прозвішча, імя, імя па бацьку

3 чэрвеня

9

Руская мова

старшыня

Януковіч А.І.

намеснік дырэктара

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі:

Бародзіч С.Я.

дырэктар

руская мова і літаратура

вышэйшая

Аляксеева Т.А.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

5

чэрвеня

9

Беларуская мова

старшыня

Бародзіч С.Я.

дырэктар

руская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі

Грышанковіч А.Ф.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Януковіч А.І.

намеснік дырэктара

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

7

чэрвеня

9

Матэматыка

старшыня

Бародзіч С.Я.

дырэктар

руская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі

Русіна Г. С.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Русін Д.І.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

10 чэрвеня

9

Гісторыя Беларусі

старшыня

 Бародзіч С.Я.

дырэктар

руская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі

Хайноўскі С.А.

настаўнік

гісторыя

першая

Гвоздзікава Н.І.

настаўнік

гісторыя

першая